Chcete zabavit ratolesti a zazpívat si? Máme pro vás tipy na nejlepší youtube písničky pro děti, které vašeho prcky určitě spolehlivě zabaví.

Youtube je nejpopulárnější video server na světě. Naleznete na něm opravdu téměř všechno. Včetně spousty pohádek a písniček, které zabaví malé i velké. Pokud takové youtube písničky pro děti hledáte, tak vám snad přijdou vhod naše tipy na písničky pro nejmenší. Samozřejmě pro vás máme tipy hlavně na české písničky (často z pohádek), abyste si mohli zazpívat z plna plic.

Proč pouštět youtube písničky pro děti?

Zpívání je pro děti hodně důležité. Učí se jím svůj mateřský jazyk, rozšiřují si slovní zásobu, procvičují fantazie a tím vlastně i svou hlavu. Ale hlavně se tím skvěle zabaví. Dobrá písničky dokáže rozzářit celou rodinu a všechny rozesmát.

Youtube písničky pro děti a pro vás.

Jsou na Youtube video s písničkami pro děti?

Ano jsou! Je jich tady spousta a vy a vaše ratolesti si mezi nimi určitě vyberete. Tento článek vám v tom snad i trochu pomůže. Společně si pak budete moci krásně zazpívat.

Specializované youtube kanály

Nejlepší je odebírat youtube kanály, které se vyloženě specializují na české písničky. Můžeme vám doporučit ověřený kanál Písničky pro děti (odkaz zde), který nabízí kolem 60 písniček. Všechny jsou navíc s originálním pestrobarevným doprovodem a titulky. To je velmi užitečné, protože vám opravdu skvěle napoví text dané písničky. Co se týká výběr textů, tak jde o klasiky typu: Pec nám spadla, Travička zelená, Kalamajka.

Youtube downloader

Chcete si stáhnout písničky z Youtube, abyste si je mohli přehrávat kdykoliv i bez připojení k internetu? Pak se vám budete hodit návod na Youtube downloader, které vám to umožní.

24SNAiLSMEDiA je další specializovaný kanál se zpívánkami pro nejmenší. Hodně se podobá tomu, který doporučujeme výše. Těšit se můžete na klasické české písničky, karaoke titulky a navíc krásnou barevnou animaci. Navíc je zde verze zpívaná a pak jenom instrumentální. Dohromady asi 20 písniček zabaví na dlouhé odpoledne.

Kolekce písniček z pohádek. Velkou kolekci českých písniček z pohádek připravil uživatel JohiSvob. Opravdu hodně se mu povedla a najdete v ní na 70 písniček. Největší zastoupení mají písničky z pohádek Lotrando a Zubejda a Včelí medvídci. Desítky dalších jsou ale třeba jenom po jedné písničce z každé pohádky. Kvalita videa není vždy nejlepší, ale k zvuku nemáme v celku žádné výhrady.

Závěr

Youtube písničky pro děti objevíte opravdu snadno. Věříme, že se vám naše tipy líbí a pokud znáte další (třeba i lepší 🙂 ) youtube kanály nebo přímo písničky, tak budeme jenom rádi, pokud se o ně podělíte v komentářích pod tímto článkem. Na Youtube se samozřejmě neustále objevují nové písničky takže udržet si v tom přehled není opravdu lehké.

Tak už na nic nečekejte a běžte si i vy zazpívat s vašimi ratolestmi. Může se to zdát skoro jako klišé, ale je to pravda. Hezká písnička potěší jako málo co a uvidíte, že i vaše děti budou z tohoto výběru nadšené.